Úvod 2011/2012 Atletické dopoledne - tradiční atletické minizávody naší školy
Atletické dopoledne - tradiční atletické minizávody naší školy

Dne 26. září 2011 se konal na hřišti Vrchlického již třetí ročník atletického dne EOA. Studenti měli možnost se zapojit do jednotlivých disciplín v kategorii dívek i chlapců, do atletického trojboje a štafetových běhů.

Začali jsme přesně podle plánu. V 8,00hod  Mgr. Soňa Štulcová zahájila naše minizávody povzbuzujícími slovy a organizačními pokyny a po následném rozcvičení, začala soutěž ve skoku dalekém a běhu na 60m.

V mlžném oparu a chladném počasí se podařilo žáky rozdělit do rozběhů na sprint a skokanského sektoru, mohlo se začít.

Zapisovatelé, časoměřiči, startér……vše bylo připraveno, průběh tak nic neohrozilo. Sled jednotlivých soutěží probíhal dle úvodních pokynů, pokud bylo potřeba – ozvučení bylo zajištěno megafonem, takže  to bylo oproti loňskému ročníku lepší.

Po sprintu následovaly další běžecké disciplíny – běh na 200m,400m,800m,1500m a vše zakončily štafetové běhy 4x200m. Na konečný slavnostní nástup a rozdávání cen nám konečně vysvitlo sluníčko. Ale mohlo být  hůře…Nedošlo k žádnému zranění, výkony některých  studentů byli vynikající.

Všem mnohokrát děkuji a zde jsou ti nejlepší:

DISCIPLÍNA

 60m

 

Chlapci                                              Dívky

  1. Lukáš Ježek  4.S                                                    Eva Krauskopfová   4.S
  2. Jakub Ušák   4.B                                                    Aneta Bartáková      2.S
  3. Jakub Kolář  1.S                                                    Tereza Herodesová   3.S

                                                                                                                              

200m dívky                                       400m chlapci

 

  1. Eva Krauskopfová   4.S                            Jan Řada                               4.A
  2. Lucie Jirušová          3.A                           Stanislav Malowanyj            1.S
  3. ---------------------                                  Miroslav Dvořák                   4.E

 

 

800m dívky                                       1500m chlapci

  1. Michaela Jirasová    3.A                                         Dominik Marek        1.S
  2. Karolína Bisová        3.S                                          Adam Novák           3.S
  3. ---------------------                                                 Daniel Marek          1.S

 

 

Skok daleký dívky                                       chlapci

                       

                                                                      

  1. Tereza Herodesová  3.S                                         Pavel Franz             3.S
  2. Markéta Zajtlerová  3.A                                         Jakub Ušák               4.B
  3. Kateřina Hrňová      3.S                                          Lukáš Kobera           4.B

 

 

 

TROJBOJ (60m, 800m, skok daleký)                    (60m, 1500m, skok daleký)

                        dívky                                                             chlapci

                                                                      

  1. Dita Půčková              4.E                              Marek Papay             2.E
  2. Karolína Votápková     3.S                             Otto Bezchleba          1.S
  3. Adéla Vondráčková     1.E                              Jan Chovanec           1.S

 

 

ŠTAFETY    4X 200m

 

 

DÍVKY                                                                                CHLAPCI    

                        složené štafety

1. Votápková,Herodesová,                                   Habart,Ježek,Kutzler,Řeháček-4.S
     Půčková,Krauskopfová                                      2. Bisová,Šinková,Černá,Vondráčková                  Kučera,Kout,Franz,Novák-3.S 2.

3. --------------------                                            Kamín,Chovanec,Cícha,Haluza-1.S