Florbalový turnaj pro ZŠ Kamenická

Náš tým v rámci předmětu projektové řízení uspořádal projekt “Florbalový turnaj pro ZŠ Kamenická“

V rámci předmětu projektové řízení jsme jako projektová skupina Alfa&Omega ze 3. A uspořádali projekt “Florbalový turnaj pro ZŠ Kamenická“. Náš tým je ve složení Filip Šedivý, jakožto vedoucí týmu, Filip Benčík, zástupce vedoucího, Zdeněk Vondráček, kontrolor a Jan Novotný, vedoucí sponzorského oddělení.

Projekt se konal 03.06.2022 na multifunkčním hřišti za hokejovým stadionem. Turnaje se účastnily tři 6. třídy a jedna 7. třída ze ZŠ Kamenická. První zápas odstartoval v 9:00 a s prvním vstřeleným gólem přibývalo nejen balonků v síti, ale i stupňů na teploměru. Obavy ze zkaženého počasí opadly a projekt se začal vyvíjet velice kladně. Pro děti jsme měli připravené občerstvení v podobě 5litrového moštu pro každý tým, díky tomu jsme tak předešli riziku dehydratace účastníků. Děti se v průběhu turnaje rozkoukaly a zápasy tak nabíraly na úrovni. Kluci se vzájemně vyhecovali a rivalita mezi jednotlivými třídami byla na hrací ploše dost znát. Nejlépe zápasy zvládla třída 6. B, která tak turnaj ovládla. Ovšem pouze kvůli lepšímu vzájemnému zápasu s 6. A, která se umístila na druhém místě. Na třetím, bronzovém místě, se umístila nejstarší třída, tedy 7. A. A v neposlední řadě, s takzvaně bramborovou plackou na krku, se umístila 6. C.

Turnaj se tedy nakonec povedl uspořádat možná ještě o něco lépe, než jsme plánovali. To také potvrzují kladné ohlasy účastníků a jejich učitele.

Evropská obchodní akademie