Vlastík Krejčí

Pedagog volného času

Jmenuji se Vlastimil, ale všichni přátelé mi říkají „Vlastíku“. Ve čtvrťáku mě tak začali oslovovat i mí učitelé na EOA. Proslulý jsem býval svými pozdními příchody na první vyučovací hodinu, a tak mi pan ředitel dokonce, když mu došla trpělivost, věnoval budík.

Ve svých 16 letech jsem založil vlastní taneční skupinu TK Respect. V současnosti pracuji jako pedagog volného času v Centru dětí a mládeže v Benešově nad Ploučnicí. Po celý rok se věnuji dětem, mládeži i dospělým. Vyplňuji jejich volný čas tancem, cvičením a pořádanými letními tábory. Věnuji se nejen dětem v tanečním klubu, ale pomáhám také např. budoucím novomanželům s tvorbou svatebních choreografií, zaměstnancům firem s organizováním různých společenských akcí a také maturantům. Právě choreografií pro maturitní plesy mám na kontě celkem 95 a myslím, že je na mně stále vidět, jak moc mě tanec a vystupování baví.

Člověk ale nemůže tančit celý život a tak stále vymýšlím další a další projekty. Miluji cestování a právě EOA mi ukázala, jak obohacující cestování je. Díky této škole jsem měl možnost navštívit mnoho míst v Evropě a v další etapě mého života bych proto chtěl začít podnikat v cestovním ruchu a pořádat např. i poznávací zájezdy pro školy.

I přesto, že se mi u maturity podařilo prohlásit, že diktátorem v Sovětském svazu byl Gagarin, úspěšně jsem svá studia na EOA zakončil a na školu rád vzpomínám.

Evropská obchodní akademie