Ing. Radek Miškovský

Podnikatel, podporovatel smysluplných nápadů a nadějných talentů!

Jmenuji se Radek Miškovský a jsem zakladatelem kreativní komunity (CreatiCom.cz), ve které spojujeme odborníky z marketingu, juniory a zapálené studenty. Pod křídly a s dohledem zkušených matadorů u nás získávají talentovaní junioři praktické zkušenosti a vzájemně se inspirují.

Již při studiu na Evropské obchodní akademii jsem se pustil do světa podnikání a na chvíli zaskočil do zaměstnaneckého poměru, abych následně zjistil, že, neustále poslouchat, řídit se jinými názory, cizími pravidly a trávit v práci 8 hodin denně, není nic pro mě.  A navíc neřešit efektivitu a výsledky? To mi přišlo nepochopitelné.

Praxe mě naučila, že je důležité věnovat se aktivitám, které mě baví, nebát se dělat chyby a poučit se z nich! Za mě je toto jediná cesta, jak se posouvat a být (v čemkoli) úspěšný.

Během mojí kariéry jsem pomáhal se startem desítkám firem. Propojuji šikovné lidi, inovativní nápady, zajistím (vymyslím) financování, pomáhám nastavit procesy, nastartovat marketing a obchod, to je fáze, která mě nejvíce baví a naplňuje. Následně se stavím více do pozice mentora. 


Projekty, které jsem v posledních letech pomáhal rozjíždět:

  • CreatiCom.cz – hlavní focus 🙂
  • Edumeets.cz
  • Lily.cz
  • AmazeThem.co
  • Delivi.cz
  • Getleads.cz

Ne všechny projekty, kterých jsem byl součástí uspěly, ale i to k vlastní cestě a podnikání patří…

Studium na obchodní akademii mi pomohlo porozumět číslům v ekonomickém i účetním kontextu, ale také zapojit selský rozum. Získané znalosti se staly základním kamenem, který dodnes využívám při řízení cash-flow, kontrole (komunikaci) s managementem a účetním, ale i předávání svých poznatků dalším generacím jako učitel, právě na EOA Děčín. Psaní všemi deseti mi také usnadní každodenní práci i pokročilejší znalost Excelu přijde vhod.

Evropská obchodní akademie