Nikola Šimková

Centrum Pivovar Děčín – Administrativa a marketing

Mé jméno je Nikola Šimková a byla jsem součástí třídy 4.E, maturitního ročníku 2015. 

Proč se rozhodnout studovat právě na EOA? Ačkoliv se může zdát jako střední škola zaměřená na určitý obor, dá vám mnohem více. V praxi využijete znalosti z ICT (Word, Power Point a především Excel), zdokonalíte si angličtinu a třeba se naučíte mluvit i francouzsky. Obchodní korespondenci uplatníte i v běžném životě a maturitní práce může být začátkem vašeho podnikání.

EOA vám dá nejen široký záběr studia, ale můžete díky ní i vycestovat do zahraničí – např. na 14ti denní stáž do Londýna nebo si vyzkoušet den v Evropském parlamentu ve Štrasburku.

A kde mě aktuálně najdete – v Centru Pivovar Děčín. Ze začátku rutinní administrativa, ale v poslední době spíše marketing.  A co konkrétně? Plánování akcí centra, zajišťování jejich programu i samotná koordinace průběhu. V copywritingu kouzlím se slovy, občas si střihnu video, či udělám radost našim sledujícím soutěží o dárkový poukaz na Facebooku nebo Instagramu. Díky práci v Centru Pivovar Děčín se mohu realizovat a setkávat se se známými osobnostmi.

Za mě je EOA rozhodně dobrá volba!

Nikola Šimková
Evropská obchodní akademie