Magdalena Rebić

online marketing

Jmenuji se Magdalena Rebić a momentálně jsem na mateřské dovolené. Předtím jsem pracovala v několika různých oborech jako je management lidských zdrojů, logistika a nakonec jsem zakotvila v marketingu, kde se zaměřuji na online marketing. Mám i praxi ze zahraničí – pracovala jsem 4 sezóny jako Resort Manager v národním parku na Aljašce, kdy jsem byla zodpovědná za provoz resortu s 80 zaměstnanci.

Na Evropské obchodní akademii jsem absolvovala obor Evropský hospodářský asistent. Díky škole jsem se dostala dvakrát do Evropského parlamentu. Jednou do Bruselu a jednou do Štrasburku. Pro uplatnění jazyků v praxi to bylo absolutně super. Celkově výuka jazyků byla na naší škole na velmi vysoké úrovni. Bavila mě i angličtina zaměřená na slovní zásobu spojenou s Evropskou Unií. Pokud by byla doplněná ještě o business angličtinou, byla by to skvělá kombinace.

Dodnes si myslím, že jsem se nemohla rozhodnout lépe než jít studovat právě na Evropskou obchodní akademii. Bez problémů jsem se dostala na vysokou školu, kde jsem získala titul bakalář. Taky si myslím, že jsem byla skvěle připravená a vybavená na praktický i pracovní život, protože jsem měla základní přehled o fungování firem z předmětu ekonomie, základy účetnictví a výpočet mezd, velmi pokročilé znalosti ovládání všech MS Office nástrojů a co opravdu využívám každý den je obchodní korespondence a psaní všemi deseti.

Věřím, že každý kdo úspěšně dokončí studium na EOA, tak se ve světě ani doma rozhodně neztratí. 🙂

Evropská obchodní akademie