David Čapek

University of South Wales

Jmenuji se David Čapek, narodil jsem v Děčíně a je mi 22 let. V současné době žiji ve Walesu ve Velké Británii, konkrétně v Cardiffu. Studuji zde čtvrtým rokem na University of South Wales. Po prvním roce jsem měnil obor – z Počítačového herního designu na Sportovní Management se zaměřením na fotbalové trenérství. Z EOA jsem si  do Walesu oproti lidem z ostatních zemí světa přinesl kromě dobrého všeobecného přehledu a vyšší znalosti anglického jazyka také výbornou znalost marketingu a ekonomiky.

I díky své pracovitosti jsem dostal příležitost v jedné z lepších restaurací, kde již pracuji téměř tři roky a vypracoval jsem se na pozici asistenta manažera. Ve volném čase se nadále rád věnuji kreslení a fandím fotbalové Spartě, což mě často dobře charakterizuje. Do budoucna bych chtěl vlastnit svojí restauraci, kde bych mohl vystavovat třeba i své obrazy.

Ze školy nejvíce se smíchem vzpomínám na to, jak jsem se spolu s dalšími dvěma spolužáky snažil ulít z jakékoliv hodiny, kdy to bylo možné a bylo nám tehdy jedno, jestli to bylo na sportovní akce nebo vystupování na školní akademii v divadle…

Evropská obchodní akademie