Anetta Linhartová

“Cestovatelka“

Všechny zdravím. Já jsem Anetta, 4 roky jsem strávila na oboru Evropský hospodářský asistent a zkoušku dospělosti jsem složila v roce 2013. Když mi tenkrát přišly poštou dopisy z Karlovy univerzity a Policejní akademie, že jsem nebyla přijata, radovala jsem se. Už mi nic nebránilo v plnění mého snu – cestování.

V létě 2014 jsem proto odletěla do USA, kde jsem nakonec zůstala 3 roky a pracovala jako au-pair. Tahle zkušenost mě „vyformovala“ obrovským způsobem a já se utvrdila v tom, že život v zahraničí je TO ono. Od té doby mám za sebou několik letních a zimních sezón v hospitality na nádherných místech v Norsku, práci v ovocných sadech na Novém Zélandu, práci v prémiových sektorech pro tým NHL Vancouver Canucks,  nebo taky roli hostitele na palubě jednoho z nejluxusnějších vlaků světa Rocky Mountaineer, který projíždí nádhernými místy mezi Vancouverem a Banff/Jasper National park. Nyní je rok 2023, já se vrátila z Kanady a plánuji se přesunout na delší dobu zpět do Norska.

Já osobně na škole ocenila nejvíc to, že jsem díky ní měla skvělou průpravu v angličtině a tím pádem pro mě nebyl nikdy problém se kdekoliv domluvit. Největší dík patří panu Tomkovi, který má na tom obrovský podíl. Na závěr bych asi chtěla jen říct, že je naprosto v pořádku, pokud nevíte, jakým směrem se chcete jednou ubírat, ale myslím si, že “naše” akademie Vám v tom může pomoct, rozšířit obzor, přivést zajímavé lidi do života a třeba Vás i něčím inspirovat.

Kdyby Vás moje cesty zajímaly, nebo se chcete jen mrknout na fotky/videa, tak mě najdete na Instagramu jako anettalinhartova 

Evropská obchodní akademie