Mistrovství ČR v grafických předmětech 2023 Havlíčkův Brod

Zde Vložte Text Nadpisu

Ve dnech 29. a 30. března 2023 soutěžily naše žákyně Kateřina Klicperová (2. E) a Natalie Deverová (2. D) na Mistrovství České republiky v grafických předmětech v disciplíně Wordprocessing. Letošní jubilejní 30. ročník Mistrovství ČR pořádala Obchodní akademie a Hotelová škola v Havlíčkově Brodě. Obě děvčata reprezentovala nejen naši školu, ale jako vítězky krajského kola v této disciplíně také Ústecký kraj. 

Ve velmi těžké konkurenci nejlepších soutěžících z celé republiky obsadila Natalie krásné 14. místo a Kačka se díky úžasnému 2. místu stala vicemistryní republiky v disciplíně Wordprocessing. K získání titulu mistryně ČR ve Wordprocessingu chybělo Kačce kousek štěstíčka (úplně přesně 3 body z vítězných 148).

Děkujeme děvčatům za krásný výsledek a doufáme, že se příští rok pokusí o další úspěchy. 

Wordprocessing – testuje používání funkcí v textovém procesoru Word a klade vysoké nároky nejenom na soutěžící, ale i na samotnou přípravu a vyhodnocení. (Em, Me)

Oficiální zpráva, fotogalerie, výsledkové listiny: 30. mistrovství ČR žáků ve zpracování textů 2023 – Škola ZAV

Evropská obchodní akademie