Úvod 2018/2019
2018/2019
Mistrovství ČR OPEN 2019

Ve dnech 5. až 7. prosince 2019 se konalo již 27. Mistrovství České republiky – OPEN 2019.

Třídenní šampionát se letos uskutečnil na OA v Neveklově, kde se proti sobě utkalo více než 55 nominovaných účastníků z celé České republiky.

Celý článek...
 
PEK – Státní zkouška z kancelářského psaní na klávesnici

Dne 17. května 2019 proběhly pod dohledem paní komisařky z Národního ústavu odborného vzdělávání v Praze státní zkoušky z kancelářského psaní na klávesnici. Zkoušek se zúčastnilo celkem 11 žáků ze 3. r., kteří se pilně připravovali a nepodcenili ani domácí přípravu, a proto se můžeme pochlubit 100procentní úspěšností. Zvládli 10minutový opis na rychlost a přesnost, který bývá největší překážkou. Písemnosti, obchodní dopis do předtisku a tabulku v Excelu, vyhotovili v souladu s ČSN 01 6910 velmi dobře.


Úspěšní studenti, kteří obdrželi Vysvědčení o státní zkoušce z kancelářského psaní na klávesnici:
Cempírková Eliška, Opatová Veronika, Charousová Veronika, Horáček Filip, Vinický Ondřej, Musil David, Kurtyová Veronika, Korejs Jan, Pauko Jaroslav, Bajcsiová Nikola,
Dmyterczuk Filip.


Všem studentům moc blahopřeji. Těším se na příští ročník a věřím, že budeme tak úspěšní jako v letošním roce.


Mgr. Renata Němečková
vyučující PEK

 
Krajské kolo Mistrovství ČR v grafických předmětech

Dne 26. března 2019 jsme se jako každý rok zúčastnili krajského kola soutěže Mistrovství České republiky v grafických předmětech na Střední zdravotnické škole a Obchodní akademii v Rumburku. Soutěžilo se celkem ve třech disciplínách, naše škola měla zastoupení ve dvou z nich, a to v kategorii wordprocessing a psaní na klávesnici.

Celý článek...
 
ŠKOLNÍ KOLO V PÍSEMNÉ A ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACI

V pátek 8. března 2019 proběhlo školní kolo v PEK. Dva nejlepší žáci z každé třídy prvních a druhých ročníků poměřili síly v psaní všemi deseti.

Celý článek...
 
Školní kolo soutěže ve Wordprocessingu

Školní kolo soutěže ve Wordprocessingu

Předposlední únorový den proběhl již 4. ročník školního kola soutěže ve Wordprocessingu. Svými vyučujícími byly vybrány žákyně druhých ročníků, které přesně a rychle dokáží upravit text ve Wordu.

Celý článek...