Úvod 2014/2015 Fotbalový turnaj EOA
Fotbalový turnaj EOA

Poslední den letošního školního roku se odehrál na fotbalovém stadionu Řezuz Děčín. Proč? Konal se 11. ročník fotbalového turnaje EOA. Celou akci uspořádala a řídila třída 3. S v rámci svého projektu pod vedením Ing. Evy Obermajerové.

Na zeleném koberci se vzájemně utkala družstva chlapců i dívek, a to nejen těch, kteří jsou studenty naší školy, ale i těch, kteří jimi dříve byli a rádi se s námi znovu setkávají. 

Po řadě zápasů, v nichž jsme viděli mnoho krásných gólů, někdy jsme se i zasmáli vzniklým humorným situacím a někdy trnuli, aby vzduchem letící fotbalista přistál bez úhony. Nakonec vše dobře dopadlo a diváci si odnesli hezké dojmy z příjemně prožitého dne.

Na konci turnaje byli vyhlášeni nejlepší hráči - Bc. Martin Drahoš a Mgr. Lenka Grohová.

A které týmy byly nejlepší?

Dívky:                                  Chlapci:

1. místo - 2.S                        1. místo - 2.A
2. místo - 3.E                        2. místo - Absolventi
3. místo - 1.E                        3. místo - 3.S

Zástupci těchto družstev převzali z rukou organizačního týmu ceny, za které patří dík sponzorům: Sea of Blue, Pizzerie Mario, Lázeňská kavárna, Zumba Děčín a cyklopujcovna.com.

A protože byl tento den pro naše studenty tím posledním ve školním roce, převzali na konci turnaje iniciativu třídní učitelé a rozdali žákům jejich vysvědčení. 

Děkujeme sportovcům za předvedené výkony, ostatním za účast a podporu hráčů.

Přejeme všem krásné a slunečné prázdniny a na shledanou v září.

Fotky z celého dne najdete na facebooku školy, děkuji tímto Mgr. Veronice Holečkové za skvělou práci fotografa.

-lc-