Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.A

akš

akš

akš

           

3.S

   

akš

           

4.A

akš

akš

akš

akš

akš

akš

akš

   

4.S

akš

akš

akš

akš

akš

akš

akš

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Frajsová Lucie

-

Si

Ci

Pd

Ho

-

-

 

Granátová Jitka

Nr

Št

-

Du

..

..

   

Kučera Ladislav

-

-

-

-

-

-

-

   

Kuncová Drahomíra

-

-

Ci

..

Št

-

     

Štulcová Soňa

..

..

-

....

Hj

Kj

..

   

Tomka Pavel

Kj

Km

-

Št

Pd

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Cihelková Liana

3.hod

spojeno (Ku)

NJL

3.S (Rz)+

(24)

 
 

4.hod

supl. (Fo)

EST

1.E (2sk)

(24)

 
 

4.hod

odpadá

NJL

4.S (NP)+

 

akce školy

Duspivová Věra

5.hod

supl. (Gj)

EST

4.E

(37)

 
 

5.hod

odpadá

CEJ

4.A

 

akce školy

Holečková Veronika

6.hod

změna

AJL

1.E (2sk)

(17)

 
 

6.hod

spojeno (Fo)

AJL

1.E (1sk)

(17)

 

Horais Jan

5.hod

supl. (Šs)

ICT

1.A

(41)

 
 

7.hod

odpadá

ICT

4.A

 

akce školy

Kašparová Alena

3.hod

supl. (To)

EIA

2.E

(17)

 

Kmínková Olga

2.hod

supl. (To)

HZA

1.E

(16)

 
 

2.hod

odpadá

AJL

4.S

 

akce školy

Kopalová Jiřina

1.hod

supl. (To)

AJL

1.S

(16)

 
 

1.hod

odpadá

AJL

3.A (2Sk)

 

akce školy

 

6.hod

supl. (Šs)

AJL

1.A

(16)

 
 

6.hod

odpadá

AJL

4.A

 

akce školy

Mejstříková Eliška

1.hod

supl. (Gj)

EKO

4.E

(33)

 
 

1.hod

odpadá

IEP

4.A

 

akce školy

 

2.hod

supl. (Fo)

IEP

4.E

(37)

 
 

2.hod

odpadá

EKO

4.A

 

akce školy

Němečková Renata

2.hod

supl. (Gj)

PEK

1.A

(35)

 
 

2.hod

odpadá

PEK

3.A (2Sk)

 

akce školy

Petrášková Danuše

5.hod

supl. (Fo)

UCE

2.E

(32)

 
 

5.hod

odpadá

UCE

4.S

 

akce školy

 

6.hod

supl. (To)

UCE

3.E

(32)

 
 

6.hod

odpadá

UCE

4.S

 

akce školy

Sivá Zlatuše

3.hod

supl. (Fo)

MAT

3.E

(29)

 
 

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

akce školy

Syslová Helena

3.hod

odpadá

NJL

3.S (Nz)+

 

akce školy

 

4.hod

odpadá

NJL

4.S (NZ)+

 

akce školy

Štácha Petr

1.hod

odpadá

MAT

4.S

 

akce školy

 

3.hod

supl. (Gj)

MAT

2.A

(38)

 
 

3.hod

odpadá

ICT

4.S

 

akce školy

 

5.hod

spojeno (To)

MAT

2.S (Nz)+

(38)

 
 

5.hod

supl. (Ku)

MAT

2.S (Np)+

(38)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

PEK

 

(35)

supluje

Němečková Renata

(Gj)

 

5.hod

ICT

 

(41)

supluje

Horais Jan

(Šs)

 

6.hod

AJL

 

(16)

supluje

Kopalová Jiřina

(Šs)

 

7.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Šs)

1.E

2.hod

HZA

 

(16)

supluje

Kmínková Olga

(To)

 

4.hod

EST

2sk

(24)

supluje

Cihelková Liana

(Fo)

 

6.hod

AJL

2sk

(17)

změna

Holečková Veronika

 
 

6.hod

AJL

1sk

(17)

spojí

Holečková Veronika

(Fo)

1.S

1.hod

AJL

 

(16)

supluje

Kopalová Jiřina

(To)

2.A

3.hod

MAT

 

(38)

supluje

Štácha Petr

(Gj)

 

5.hod

MAT

Np

(38)

supluje

Štácha Petr

(Ku)

2.E

3.hod

EIA

 

(17)

supluje

Kašparová Alena

(To)

 

5.hod

UCE

 

(32)

supluje

Petrášková Danuše

(Fo)

2.S

1.hod

TEV

   

odpadá

 

(Šs)

 

2.hod

TEV

   

odpadá

 

(Šs)

 

5.hod

MAT

Rz

(38)

spojí

Štácha Petr

(To)

 

5.hod

MAT

Nz

(38)

spojí

Štácha Petr

(To)

 

5.hod

MAT

Np

(38)

supluje

Štácha Petr

(Ku)

3.A

7.hod

PRA

   

odpadá

 

(Gj)

3.E

3.hod

MAT

 

(29)

supluje

Sivá Zlatuše

(Fo)

 

6.hod

UCE

 

(32)

supluje

Petrášková Danuše

(To)

3.S

3.hod

NJL

Rz

(24)

spojí

Cihelková Liana

(Ku)

4.E

1.hod

EKO

 

(33)

supluje

Mejstříková Eliška

(Gj)

 

2.hod

IEP

 

(37)

supluje

Mejstříková Eliška

(Fo)

 

5.hod

EST

 

(37)

supluje

Duspivová Věra

(Gj)

 

6.hod

UCE

   

odpadá

 

(Gj)

Exkurze Drážďany - zbytky 4. ročníku mají výuku podle 4.E, 3.A podle 1. skupiny a Npokročilí.3.S 3. hodina - podle Npokročilí.
Dozor Mgr. Kuncová a Mgr. Štulcová

 

Zpracováno v systému Bakaláři